zamknij reklamę

ZABORZE CUP 2017 ZA NAMI

ZABORZE CUP 2017 ZA NAMI

05 lutego odbył się turniej MKS ZABORZE CUP 2017. W turnieju tym udział wzięło 8 drużyn:MKS ZABORZE I, MKS ZABORZE II,GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA, SPARTA KATOWICE, GARBARNIA KRAKÓW, UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE, MKS ŻORY,STAL ZABRZE. Mecze rozgrywane były na wysokim poziomie i miały swoje dramaturgie.Nasza pierwsza drużyna dostarczała wszystkim kibicom bardzo dużo emocji ponieważ każdy mecz był szalony w ich wykonaniu,wynik mogły być jeszcze lepsze ale nasi napastnicy strasznie pudłowali, jeżeli chodzi o drugi zespół to myślę że wkładali więcej serca i zaangażowania w meczach niż zespół pierwszy i choć przegrali prawie wszystkie spotkania fajnie się na nich patrzyło.Nasz turniej pod względem organizacyjnym stał na światowym poziomie ponieważ wszyscy rodzice tworzyli wspaniały kolektyw.

Wszystkim rodzicom dziękujemy za pomoc w ogarnięciu całego turnieju i mam nadzieję że ZABORZE CUP 2018 będzie jeszcze lepszy, choć nie ma co poprawiać.BRAMKI DLA NASZYCH ZESPOŁÓW STRZELALI: GROSSx6, MACZANx2, CICHOŃ, KOCJAN, GĘSIKOWSKI.     ASYSTY: CICHOŃx3, ŚWIETLICKI x3, BAR, GROSS, SMYKA, CYRUS, PAŚCIAK

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości