zamknij reklamę

PORAŻKA W GLIWICACH

PORAŻKA W GLIWICACH

Spotkanie z drużyną AP TEAM miały dwa różne oblicza. Pierwsza połowa w wykonaniu naszego zespołu była dobra, natomiast to co stało się z naszą drużyną w drugiej odsłonie tego spotkania wolałbym przemilczeć. Nasi chłopcy pomimo walki nie dali rady przeciwstawić się rosłym i silniejszym przeciwnikom . Jest to już śmieszne ale sędzia po raz kolejny nie sprawdził legitymacji rosłym zawodnikom drużyny przeciwnej. Zaznaczam że po ostatniej interwencji względem drużyny z Gliwic w okazaniu legitymacji (posiadali tylko 1 dokument stwierdzający że ich zawodnik jest rocznikiem 2008) otrzymali walkowera,i to nie jednego w tym klubie .Cały czas nie rozumiem gdzie tu sens i logika grać starszymi chłopakami i mieć satysfakcje wygrywać z młodszym rocznikiem

BRAMKA : BAR,as: PAŚCIAK

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij