zamknij reklamę

GWIAZDA CUP 2017

GWIAZDA CUP 2017

Turniej GWIAZDA CUP był podzielony na 2 grupy,nasz zespół rozgrywał swoje mecze w grupie 1 z drużynami Sparty Katowice,Stali Zabrze oraz Gwiazdy RŚL. Pierwsze spotkanie ze Spartą rozpoczęliśmy dość niemrawo ale z minuty na minutę wyglądało to coraz lepiej ostatecznie wygraliśmy skromnie 1:0,drugi mecz wygraliśmy 3:0 z Stalą, najbardziej emocjonujący był trzeci mecz z Gwiazdą. Po prowadzeniu 2:0 daliśmy sobie strzelić dwie bramki i z grupy wychodzimy na drugim miejscu po podliczeniu strzelonych bramek. W półfinale trafiliśmy na Gwarek i mimo naszej przewagi na boisku mecz skończył się naszą przegraną 0:1. Przy meczu o trzecie miejsce chłopcy chyba opadli z sił i w ostateczności zajęliśmy w całym turnieju IV miejsce. Jesteśmy dumni z naszych chłopców, to najlepszy turniej jaki zagrali w tym sezonie. Niestety zabrakło odrobiny szczęścia. Dziękujemy rodzicom za przybycie i głośny doping. Bramki:SMYKA x3, GROSS x2, MACZAN. Asysty:BAR x2, CICHOŃ x2

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości