Kolejny pokaz nieskutecznośći

Kolejny pokaz nieskutecznośći

W tym tygodniu nasze drużyny rozegrały dwa spotkania , w środę naszym przeciwnikiem była drużyna Champions Gliwice a w piątek Gwarek Zabrze. W pierwszym spotkaniu nasza drużyna szybko wyszła na prowadzenie ale nie potrafiła utrzymać dobrego wyniku, marnując przy tym dużo sytuacji i nie strzelając rzutu karnego.Szkoda zmarnowanej szansy bo prowadząc w tym meczu 3:1 przegrywamy 3:5. BRAMKI : CICHOŃ X2, BAR.    ASYSTY:CICHOŃ, BAR,SMYKA

W drugim spotkaniu pierwsza połowa to dużo sytuacji podbramkowych z jednej i z drugiej strony,druga to ze wskazaniem na drużynę gości choć tez mieliśmy sporo sytuacji do strzelenia kolejnych bramek . Trochę sędzia zapomniał ze to są dzieci i pozwalał na ostrą grę momentami brutalna z obu stron.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości