zamknij reklamę

Turniej w Knurowie

Turniej w Knurowie

Miejsce: Knurów , Hala MOSiR, ul. Górnicza 2
Organizator: apnknurow.pl
Zgłoszenia: Adrian Kasprzyk
Inne informacje:
- ciepły posiłek dla każdego
- medale dla każdego oraz wyróżnienia indywidualne
- puchary dla drużyn 1-3
- zagra 8 drużyn

Kadra : Staniszewski, Smolński - Grygiel, Śmistek, Wylono, Bar, Smyka, Kowalczyk, Cichoń , Pohl, Kocjan, Świetlicki.

Zbiórka wyznaczonych zawodników godz. 8.30 na miejscu w Knurowie.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij