zamknij reklamę

Pewne zwycięstwa w II kolejce

Pewne zwycięstwa w II kolejce

Ufff co to był za turniej w wykonaniu naszych podopiecznych,zarówno pierwszy jak i drugi zespół dał pokaz wspaniałego futbolu rozbijając swoich przeciwników. Po prostu dzisiaj rządziliśmy jak na gospodarzy przystało,wszystko wychodziło piłka chodziła jak po sznurku, takich mksiaków chcemy oglądać.Najlepszy mecz dzisiejszego turnieju stworzyły dwie nasze drużyny ,było to dziś jedyne wyrównane spotkanie, resztę nasi piłkarze wygrali dość gładko,wreszcie nie byliśmy gościnni.

WYNIKI: MKS I- MKS II  4:1, MKS I - PROMOTOR  8:2, MKS I- GKS SZOMBIERKI 7:0, MKS II - PROMOTOR  4:1, MKS II - GKS SZOMBIERKI  7:0

STRZELCY: KOCJAN X7, MACZAN x7, SMYKA x6, GROSS x4, BIELECKI x2, KOWALCZYK x2, CICHOŃ x2, BAR,

ASYSTY: CICHOŃ x6, SMYKA x4, GROSS x3, MACZAN x2, DUDEK x2, KOCJAN x2, ŚWIETLICKI x2, KOWALCZYK , BAR , CYRUS

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij