zamknij reklamę

III Kolejka ligi - Żaki F1

III Kolejka ligi - Żaki F1

III kolejka ligowa Żaki F1 - sobota 20.05.17 o godz.10.00, gospodarzem III kolejki ligi podokręgu Zabrze będzie tym razem zespół z Bytomia, zbiórka wyznaczonych zawodników godz. 09.45 na boisku TS Szombierki Bytom przy ul. A.F. Modrzewskiego 3, w  Bytomiu.

Zabieramy legitymacje szkolne, żółte i zielone kodszulki.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij