zamknij reklamę

II kolejka ligowa Żaki F1

II kolejka ligowa Żaki F1

Sobota 13.05.17 o godz.14.30 będziemy gospodarzem II kolejki ligi podokręgu Zabrze, zbiórka wyznaczonych zawodników godz. 14.15 na boisku MKS Zaborze  przy ul. Wyciska 5a (nowe za płytą)

kadra: Staniszewski, Gaidzik, Bar, Bielecki, Cichoń, Cyrus, Dudek, Gęsikowski, Grygiel, Gross, Kocjan, Kowalczyk, maczan, Paściak, Salamon, Smyka

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij