Kolejne mecze ligowe.

Zarówno w czwartek jak i piątek nasze drużyny zagrały mecze ligowe z Piastem Gliwice na wyjeździe. W pierwszym meczu pogoda nas nie rozpieściła, chłopcy musieli grac w ulewie i niestety po naszych błędach w grze przegrali spotkanie. Udało nam się strzelić tylko jedną bramkę mimo licznych sytuacji.

Bramki: Cichoń as. Gaidzik

Piątkowe spotkanie wyglądało dużo lepiej, chłopcy walczyli, starali się zabrakło troszkę skuteczności, może trochę szczęścia. Mecz skończył się wynikiem 5-4 dla przeciwników.

Bramki: Smyka as Urbański, Smyka as Grygiel, Cichoń as Kowalczyk, Cichoń as Smyka.