zamknij reklamę

Kolejne mecze ligowe.

Kolejne mecze ligowe.

Zarówno w czwartek jak i piątek nasze drużyny zagrały mecze ligowe z Piastem Gliwice na wyjeździe. W pierwszym meczu pogoda nas nie rozpieściła, chłopcy musieli grac w ulewie i niestety po naszych błędach w grze przegrali spotkanie. Udało nam się strzelić tylko jedną bramkę mimo licznych sytuacji.

Bramki: Cichoń as. Gaidzik

Piątkowe spotkanie wyglądało dużo lepiej, chłopcy walczyli, starali się zabrakło troszkę skuteczności, może trochę szczęścia. Mecz skończył się wynikiem 5-4 dla przeciwników.

Bramki: Smyka as Urbański, Smyka as Grygiel, Cichoń as Kowalczyk, Cichoń as Smyka.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij