zamknij reklamę

Harmonogram zajęć !!!!!!!

Harmonogram zajęć  !!!!!!!

Harmonogram zajęć na nadchodzący tydzień:

- wtorek 16.00 - 18.00  trening hala "Pogoń "

- czwartek  16.30 -18.00 trening hala "Pogoń "

- sobota 13.00 - 14.30 trening hala "Pogoń"

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij