zamknij reklamę

II MIEJSCE MKS-U

II MIEJSCE MKS-U

Pierwszy turniej halowy możemy zaliczyć do udanych , nasza drużyna zaprezentowała się z dobrej strony, w każdym spotkaniu mieliśmy przewagę chociaż w drużynach przeciwnych nie brakowało starszego rocznika. W każdym meczu nasi chłopcy dali z siebie 100% wygrywając 2 mecze , 2 mecze remisując, i mimo przewagi naszych 1 przegrywając. Warto zaznaczyć że najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcin Paściak.

WYNIKI:

MKS- TRAMPKARZ  0:1

MKS- MULTISPORT 0:0

MKS- WILKI WILCZA 0:0

MKS- TOSZECKA 4:0   CICHOŃ, SMYKA, SALAMON, PAŚCIAK

MKS- ESTATES 4:0    CICHOŃ, SALAMON, SMYKA, BAR

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij