zamknij reklamę

WYGRANY SPARING Z MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA

WYGRANY SPARING Z MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA

Sparing z drużyną Pogoni był bardzo emocjonujący i obfitował w duża ilość bramek. Po raz kolejny zagraliśmy pełnym składem ( 21 dzieciaków ),w przeciwieństwie do przeciwników. Warto odnotować że na sparingu swój debiut zaliczył Jakub Urbański.

STRZELCY: SMYKA x4, GROSS x4, MACZAN x2, BAR,

ASYSTY: GRYGIEL x3, SMYKAx2, MACZAN, ŚMISTEK

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij