zamknij reklamę

SPARING Z GWIAZDĄ RUDA SLĄSKA

SPARING Z GWIAZDĄ RUDA SLĄSKA

W wczorajszym sparingu nasza drużyna zaprezentowała się z dobrej strony, chociaż przegraliśmy to zagraliśmy bardzo dobre spotkanie.Warto odnotować ze Gwiazda grała tylko w 9 a w naszej drużynie wystąpiło aż 20 chłopaków. Z każdą minutą nasz zespół wyglądał coraz lepiej ,więc jestem optymistą przed następnymi meczami.

BRAMKI: MACZAN x3, GROSS x2, CICHOŃ x2, BIELECKI x2.

ASYSTY: SMYKA x3, CICHOŃ, MACZAN, KOCJAN

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij