zamknij reklamę

Turniej w Siemianowicach !!!!

Turniej w Siemianowicach !!!!

W  sobote 25.02. odbył się turniej organizowany przez Jedność Siemianowice. W turnieju wzieły udział następujące drużyny: UKS JEDNOŚĆ , GWIAZDA RŚL, GÓRNIK ZABRZE,MKS ZABORZE, CHAMPIONS KATOWICE, MUKP DĄBROWA, UKS RUCH, FORTECA ŚWIERKLANY. Na 10 drużyn zajęliśmy 8 miejsce, wygrywając tylko jeden mecz z Gwiazdą Rśl 1:0. Bramkę strzelił K.Świetlicki asysta Bar

Kadra: Gaidzik, Staniszewski, Paściak, Salamon, Smyka, Maczan, Bar, Śmistek, Cichoń, Świetlicki.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij