zamknij reklamę

GORZKA PIGUŁKA W ŚWIERKLANACH

GORZKA PIGUŁKA W ŚWIERKLANACH

Turniej organizowany przez Fortece Świerklany stał na bardzo wysokim poziomie. Nasi piłkarze byli w tym dniu jacyś rozkojarzeni, nic nam nie wychodziło a gdy nasza przewaga w jakimś spotkaniu była duża to zawodziła skuteczność.

Myślę że niektóre mecze przegraliśmy bo nie byliśmy dość skoncentrowani i mało zaangażowani,szkoda bo  były do wygrania,wiem że to są jeszcze dzieci ale patrząc na inne drużyny na tym turnieju to naszym chłopakom brakuje tego czegoś,bo grac w piłkę na pewno potrafią,no nic trudno czekamy z niecierpliwością na następny turniej i na rewanż MKSiaków.

WYNIKI: MKS-FC SLAVE 1:1, MKS UNIA TURZA 0:2, MKS-LUKAM SKOCZÓW 2:3, MKS-APN KNURÓW 1:1,

MECZ O 7 MIEJSCE:  MKS-FA CIESZYN 1:1 K:2:0

STRZELCY: MACZAN x3, CICHOŃ, SMYKA, STANISZEWSKI, GAIDZIK

ASYSTY: BAR x2, STANISZEWSKI, SMYKA x2

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij