zamknij reklamę

Harmonogram zajęć !!!!!!!

Harmonogram zajęć  !!!!!!!

- Poniedziałek 16.30 - 18.00 boisko ze sztuczną nawierzchnia przy ul. Wyciska 5a

- Środa 17.00 - 18.30 boisko ze sztuczną nawierzchnia przy ul. Wyciska 5a​

- Piątek 17.00 - 18.30 boisko ze sztuczną nawierzchnia przy ul. Wyciska 5a

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij