zamknij reklamę

UDANY TURNIEJ W ŁAZISKACH

UDANY TURNIEJ W ŁAZISKACH

Turniej w Łaziskach był dla nas bardzo udany,po raz kolejny zmiennicy pokazali się z dobrej strony i dali nam sporo radości. Chłopcy w każdym spotkaniu walczyli i dawali z siebie 100%,chociaż nie wszystko wychodziło to wyniki były bardzo dobre.    Na duże brawa zasłużył nasz bramkarz Wiktor Staniszewski który w dużej mierze przyczynił się do sukcesu naszej drużyny,w każdym meczu bronił jak natchniony i dlatego został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Oczywiście nie można zapomnieć o zaangażowaniu wszystkich chłopaków w każdym meczu bo bez nich drugie miejsce było by tylko marzeniem.

WYNIKI: MKS - SPRINT KATOWICE 1:0, MKS - GKS TYCHY 3:0, MKS - UNIA KOSZTOWY 0:2, MKS - SPARTA KAT 0:1, MKS - STAL ZABRZE 2:1

BRAMKI : GROSS x2, CICHOŃ, ŚMISTEK, KOWALCZYK, KOCJAN,

ASYSTY: CICHOŃ x2, KOWALCZYK, CZECHOWSKA

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości