ZABORZE CUP 2015

Zapraszamy do obejrzenia relacji z pobytu na naszym turnieju "Jorgusia" maskotki drużyny Górnika Zabrze - kliknij.

11 stycznia byliśmy gospodarzami turnieju ZABORZE CUP 2015. Chociaż piłkarsko nasi chłopcy nie zachwycili, to najważniejszą inicjatywą była dobra zabawa. Rodzice stanęli na głowie aby wszystko było zapięte na ostatni guzik, za co serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania należą się : Pani Smilgin z PIZZY PLUS za ufundowanie pizzy dla wszystkich drużyn,  Panu Śmistek za ufundowanie owoców dla wszystkich uczestników z HURTOWNI MAR-TOM, oraz Panu Zemsta za grawery na medalach i pucharach. Na koniec dziękujemy Górnikowi Zabrze za podesłanie nam "Jorgusia" maskotki klubu, czym sprawili młodym uczestnikom turnieju wiele radości.

Szkoda że byliśmy dobrymi gospodarzami i daliśmy sobie strzelić za dużo bramek, gdyż w naszych zespołach szwankowała skuteczność. Jedyną pociechą dla nas jako organizatorów było zadowolenie wszystkich przyjezdnych drużyn, ale nie ma się co martwić już w najbliższą sobotę jedziemy na turniej ŚWIERKLANY CUP żeby się odkuć.