WSPANIAŁE ZAWODY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaborze cup za nami . Turniej możemy uznać za udany pod względem organizacyjnym, sportowo mogło być lepiej, ale to się staje tradycją że MKsiaki są bardzo gościnni.W całym turnieju rozegraliśmy po 6 spotkań ,wyniki MKS I : 2 zwycięstwa, 2 remisy , 2 porażki, czyli na równo, MKS II : 1 remis , 5 porażek .Organizacja naszego turnieju była na wysokim poziomie, może tylko małe zamieszanie z harmonogramem meczowym spowodowanym brakiem przyjazdu drużyny z Pyskowic ( nawet nas nie poinformowali,co za ludzie). Jestem zadowolony z postawy rodziców, wszyscy pomagali jak prawdziwa drużyna. Sklepik wyglądał imponująco, każdy wiedział co ma robić, oby tak dalej. Chcę także podziękować naszemu sponsorowi panu Tomaszowi Mateckiemu z małżonką za robienie przepysznej waty cukrowej. Następny turniej będziemy organizować na boisku, także już można przynosić coś na fanty, widzieliście jak szybko zeszły i ile radości miały dzieciaki. Myślę że wszyscy chłopcy są zadowoleni z turnieju, rozegrali dużo ciekawych spotkań i zostawili kawał serducha na hali, chociaż w cale nie byli zmęczeni.STRZELCY : MACZAN X 3, ŚWIETLICKI, GROSS. Najlepszą drużyną w rzutach karnych został AP Bielik, warto wspomnieć że nasza drużyna zajęła 2 miejsce, a najlepszym strzelcem rzutów karnych był nasz zawodnik Marek Salamon.

Ogromne podziękowania należą się panu Śmistkowi za ufundowanie owoców dla wszystkich uczestników turnieju, firmie MAG - TOM TRANS za ufundowanie waty cukrowej