VI kolejka ligi podokręgu Zabrze

W najbliższą sobotę 22.10.16 o godz. 12.00 bedziemy gospodarzem rozgrywek w lidze podokręgu Zabrze. Naszymi rywalami oprócz naszych dwóch zespołów będa drużyny GSF Gliwice i Toszecka AP. Zbiórka zawodników o godz. 11.45 na boisku ze sztuczną nawierzchnia przy ul. Wyciska 5a.

Kadra:

MKS II - Wylono, Cyrus, Rolnik, Czechowska, Pohl, Gęsikowski M., Gęsikowski M., Kowalczyk, Kocjan, Hałat, Pohl,

MKS I - Staniszewski, Salamon, Śmistek, Bar, Bielecki, Świetlicki, Maczan, Gaidzik.

P.S. -  A tak na marginesie to żaden trener nie jest cudotwórca jak na zajęcia przychodzi garstka, albo jedni i ci sami. Dopóki tak będzie nie bedziemy wygrywać to samo dotyczy jedynki (jedynka wygrywa ze słabszymi drużynami z lepszymi jest gorzej bo oni trenują dwa razy więcej) jak i dwójki. Dzisiejsza pogoda nie była aż tak zła, nie padało, nie wiało czyż może o tej porze roku być lepiej ? Podzieliłem to na dwie grypy żeby było łatwiej a tu na pierwszej 5 osób a na drugiej troche lepiej 11 z małym Maćkiem który ma 5 lat i chodzi na każde zajęcia.