Turniej Mikołajkowy 2016

Nieżle zaprezentował się nasz zespół w "Turnieju MIKOŁAJKOWYM 2016" organizowanym przez drużynę Stali Zabrze  w dniu 11.12.2016r. (niedziela)  na Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Zabrzu przy ul. Matejki 6. Trzy mecze wygraliśmy dwa remisy i dwie porażki szkoda tej z drużyną FA Zabrze gdzie wyszła im dosłownie jedna kontra a my obijaliśmy słupki i poprzeczki ich bramki i nic nie wchodziło ale takie spotkanie tez się zdarzają.

Wyniki:  MKS Zaborze - Polonia Łaziska 1:1 br. Paściak ;; Gwarek Zabrze - MKS 0:4 br. Paściak X3, Staniszewski;  MKS - Polonia 2:0 br. Bar, Paściak; MKS - Gwarek 3:0 br. Cyrus, Grygiel, Paściak;(graliśmy w grupie mecz i rewanż dlatego że drużyna Gwiazdy nie dojechała )

Grupa Finałowa:  MKS - FA Zabrze 0:1 (tego meczu szkoda)  MKS - Sparta Katowice 0:3;  MKS - Polonia 1:1 br. Bar

Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu został wybrany Grygiel Fabian, gratulujemy nagrodzonemu oraz całemu zespołowi udanego występu w turnieju. Dziekujemy Szymonowi Rolnik z Dziadkiem oraz wszystkim rodzicom którzy przybyli oglądac swoich pupili za kulturalny doping dla naszych młodych zawodników.

Kadra: Gaidzik, Hołyński, Kowalczyk, Śmistek, Staniszewski, Bar, Paściak, Gęsikowski, Cyrus, Pohl, Czechowska, Grygiel.

szczegóły kliknij

Powiązana galeria: