TURNIEJ ŁAZISKA CUP

Niedzielny turniej zaczęliśmy od remisu z drużyną Leśnika Kobiór chociaż przewaga naszej drużyny była ogromna niestety zawiodła skuteczność,w drugim spotkaniu było już lepiej wygraliśmy pewnie i zasłużenie 3:0 z drużyną KS Kamionka.Trzeci mecz wygraliśmy skromnie 1:0 z LKS Unia Kosztowy. Najlepsze spotkanie turnieju a zarazem najbardziej dramatyczne rozegraliśmy z drużyną Olimpia Piekary Śląskie, walka toczyła się na każdym centymetrze hali i do ostatniej minuty , niestety przegraliśmy 1:0 oj znów ta skuteczność.Ostatni mecz graliśmy z Polonią Łaziska odnosząc okazałe zwycięstwo 4:0. Podsumowując: turniej Łaziska Cup był fajnie z organizowany i myślę że dla nas bardzo udany .Dziękujemy wszystkim obecnym rodzicom za przybycie i doping. STRZELCY: CICHOŃ X3, MACZAN X2, SMYKA X2, GROSS, GAIDZIK. Z naszej drużyny wyróżnienie najlepszego zawodnika otrzymał Grzegorz Gaidzik. Największym szczęściarzem został Marek Salamon który wylosował piłkę.