zamknij reklamę

MIŁA NIESPODZIANKA W KNUROWIE

MIŁA NIESPODZIANKA W KNUROWIE

Wczorajszy turniej w Knurowie dał wszystkim rodzicom sporo radości, nasi piłkarze pozytywnie nas zaskoczyli wygrywając  5 z 7 spotkań. Wszystkie drużyny prezentowały podobny poziom dlatego wszystkie spotkania były bardzo zacięte. Pomimo braku podstawowych zawodników nasi chłopcy rozgrywali świetne mecze strzelając dużo pięknych bramek. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy być pierwsi, zabrakło 2 punktów i może trochę koncentracji w ostatnich minutach spotkania. Myślę że każdy rodzic był zadowolony ze swojej pociechy gdyż pokazali że warto na nich stawiać i godnie reprezentowali MKS.

WYNIKI:MKS-POGOŃ RŚL. 1:0, MKS- GÓRAL ISTEBNA 1:0, MKS-APN KNURÓW 1:0, MKS-APN KNURÓW II 0:2,MKS-AP BIELIK 0:1, MKS-CHAMPIONS ORZESZE 2:0, MKS-AKS MIKOŁÓW 2:1.

STRZELCY: CICHOŃ x4, SMYKA, ŚWIETLICKI, KOCJAN

ASYSTY: WYLONO x2,ŚWIETLICKI, ŚMISTEK, SMYKA

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości