KONOPISKA CUP 2014

Na turnieju w gminie Konopiska nasz zespół rozegrał 11 meczy zakończonych 4 wygranymi ,3 remisami, 4 porażkami.

W każdym meczu chłopaki walczyli do końca o korzystny wynik choć w niektórych spotkaniach nie dopisało nam szczęście. Zawodnicy MKS-u udowodnili że są zgraną drużyną i posiadają wielkie serce do grania w piłkę, bramki strzelali prawie wszyscy, a nawet nasz bramkarz . BRAMKI : SMYKA 7, CHMIEL 2, CICHOŃ, ROSENBERGER, MACZAN, GAIDZIK, GACKA. Wielkie podziękowania należą się wszystkim rodzicom przybyłym na turniej. JEDYNĄ OSOBĄ KTÓRA PO RAZ KOLEJNY ZAWIODŁA DRUŻYNĘ BYŁ TRENER GRZEGORZ ŚWIETLICKI KTÓRY W POŁOWIE PIERWSZEGO MECZU POWIADOMIŁ NAS SMS-EM ŻE NIE PRZYJEDZIE . BARDZO DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!