KONIEC SEZONU 2015/16

Zakończenie sezonu 2015/16 rozpoczęliśmy od dopingowania Polski na mistrzostwach europy,chłopcy najpierw zaśpiewali hymn jak na prawdziwych polaków przystało, później było głośne Polska Polska i my chcemy gola. Sam mecz był emocjonujący do ostatniego karnego ale na szczęście Polska wygrała. Po tych emocjach przeszliśmy na boisko by rozegrać mecz rodzice kontra dzieciaki. Niestety przegraliśmy z MKSiakami 3:2 a wszystko w końcowych minutach zepsuł kierownik drużyny i cały wysiłek rodziców poszedł na marne. Po meczu wszyscy zasiedliśmy do wspólnego stołu jak wielka piłkarska rodzina, dzieciaki zajadali się pyszną pizzą a rodzice kiełbaskami. Życzymy wszystkim udanych wakacji i powrotu bez kontuzji. Treningi zaczynamy w miesiącu sierpień,szczegóły co do daty napiszemy wkrótce.