Kolejna kolejka za nami

W VIII Kolejce przyszło nam walczyć z dwoma drużynami Górnika Zabrze oraz FA Pyskowice. Z tymi pierwszymi gramy prawie co tydzień (terminarz nas nie rozpieszcza) i kolejny raz te mecze kończą się naszą porażką. Najlepszy mecz nasi chłopcy rozegrali z FA Pyskowice. Na prowadzenie wyprowadził nas Oskar, lecz później daliśmy się zaskoczyć trzykrotnie,gdy już każdy myślał o zakończeniu spotkania na 3:2 bramkę strzelił Oskar,po ładnej akcji całego zespołu. Po tym golu MKSiaki ruszyli na rywala, walka trwała do ostatniej minuty a szansę na remis nie wykorzystał Michał,po indywidualnej akcji trafił w poprzeczkę.Szkoda nie wykorzystanej sytuacji ale piłka już taka jest dlatego wszyscy ją kochamy.Myślę że za tydzień zagramy wszystkie trzy mecze jak ten z Pyskowicami i zakończymy sezon wspaniałym stylu.