APN CUP UDANY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatni turniej halowy możemy uznać za udany , nasza drużyna zanotowała 4 zwycięstwa , 1 remis , 2 porażki. Chłopaki jak zwykle grzeszyli skutecznością a czasami brakowało odrobinę szczęścia lub świetnie spisywał się bramkarz drużyny przeciwnej, w każdym meczu chłopaki zostawili sporo zdrowia i walczyli do końca o korzystny wynik. W przeciwieństwie do innych turniejów ten zaczęliśmy wspaniale i mieliśmy nadzieję że wygramy wszystkie spotkania ale po meczu z Gwarkiem chłopaki trochę się zacięli (to był ich najlepszy mecz), w którym przegraliśmy tylko 1:0 a ostatnią akcję meczu na bramkę nie zamienił Kuba. W bramce naszego zespołu występował debiutant Michał i radził sobie nawet całkiem nieźle , ale szczerze w polu gra lepiej . Dla naszej drużyny strzelali:MACZAN X 5, GROSS X4, SMYKA X2 ,STANISZEWSKI, ROSENBERGER.