Harmonogram zajęć !!!!!!!

Harmonogram zajęć  !!!!!!!

Harmonogram zajęc na nadchodzący tydzień:

- wtorek 16.30 - 18.00 boisko ze sztuczną nawierzchnią ul. Wyciska 5a

- środa 17.30 - 19.00 boisko za płytą trawiaste , wyjątkowo środa bo gramy mecz w czwartek i piatek

- czwartek - mecz ligowy Piast Gliwice. - MKS Zaborze Zabrze  zbiórka wyznaczonych zawodników godz. 16.00. na boisku w Gliwicach przy ul. Robotniczej, zabieramy legitymacje szkolne, koszulki żółte.

Kadra: Gaidzik, Salamon, Paściak, Śmistek, Cyrus, Świetlicki, Bar, Smyka, Kocjan, Cichoń, Grygiel

- piątek mecz ligowy Piast II Gliwice - MKS II Zaborze Zabrze  zbiórka wyznaczonych zawodników godz. 16.00 na boisku w w Gliwicach przy ul. Robotniczej, zabieramy legitymacje szkolne, koszulki żółte.

Kadra: Gęsikowski, Smoliński, Pohl, Rolnik, Urbański, Czechowska, Kowalczyk, Cyrus, Zub, Gaidzik, Kocjan, Bielecki, Grygiel